Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren (Google Analytics) en om er voor te zorgen dat u relevante informatie te zien krijgt. Door op akkoord te klikken, geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van deze cookies en het hiermee verzamelen van informatie door ons en door derden.

Akkoord
Niet akkoord

+31 182 623 100

Nieuws over ro-ad

vacature adviseur arbeid & Gezondheid

10 april 2018

Voor de versterking van ons team adviseurs Arbeid & Gezondheid zijn wij op zoek naar een geregistreerde en gecertificeerde Arbeidsdeskundige. 

Staat een vitale en gezonde leefstijl voor jezelf en anderen bij jou hoog in het vaandel? Krijg jij energie van het trainen, coachen én begeleiden van medewerkers zodat verzuim voorkomen kan worden of wil jij mensen helpen in hun re-integratietraject? Weet jij exact wat er staat omschreven in de Wet verbetering Poortwachter én wil jij werken in een hecht en enthousiast team? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Als Adviseur Arbeid & Gezondheid ben jij de schakel tussen de werkgever, de medewerker(s) en de veranderingen in de sociale wetgeving. Bij elk vraagstuk ben jij op de hoogte van de laatste wetgeving en vertaal je deze naar de praktijk. Als sparringpartner en adviseur begeleid je het re-integratieproces op een praktische en persoonlijke manier. Daarnaast voer je als arbeidsdeskundige onderzoeken uit voor verschillende klanten.

Bekijk de volledige vacature.

nieuwe arbowet: sturen op preventie

Het is 1 juli geweest. Dat betekent dat de nieuwe Arbeidsomstandighedenwet (Arbowet) nu écht van kracht is. Met deze nieuwe wet wordt de betrokkenheid van werkgevers en werknemers bij de arbodienstverlening vergroot en staat preventie nóg meer centraal.

Lees meer

vacature ADVISEUR ARBEID & GEZONDHEID

Voor versterking van ons team adviseurs Arbeid & Gezondheid zijn wij op zoek naar een geregistreerde en gecertificeerde Arbeidsdeskundige.

Lees meer

Nieuwe website ro-ad online

We zijn 'live'! Met trots presenteren we vandaag onze nieuwe Ro-Ad Arbodienstverlening website met een uitgebreid overzicht van onze diensten.

Lees meer

© 2018 Ro-Ad Arbodienstverlening | Algemene voorwaarden | Privacyregeling | Klachtenregeling